Grįžti
Naujienos 12 gruodžio, 2022

Sveikiname Edvardą ir Karolį tapus asocijuotais partneriais

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad du ilgamečiai mūsų komandos nariai – advokatas Edvardas Steckis ir patentų konsultantas Karolis Šileika – yra paaukštinti į asocijuotus partnerius.

„Ypatingai vertiname šių dviejų ekspertų unikalų ir specializuotą profesinių kompetencijų krepšelį, o taip pat mums svarbias asmenines savybes bei vertybes – nuoširdumą ir patikimumą“ – teigia mūsų vadovaujanti partnerė Giedrė Domkutė.

Edvardas yra advokatas, kuris mėgaujasi dirbdamas su IT sprendimais ir tokiais specifiniais sandoriais kaip IaaS, SaaS, PaaS, data escrow. Edvardu taip pat labai pasitikime ir mes, ir klientai nestandartiniuose ginčuose – būtent Edvardas sėkmingai atstovavo mūsų verslo klientą pirmojoje Lietuvoje ir visai NT rinkai labai svarbioje byloje dėl pandemijos įtakos NT nuomos sandoriams.

Karolis yra mūsų patentų bei išradimų komandos ašis. Karolio išskirtinumas yra tas, kad praktinę darbo su inovacijomis patirtį jis puikiai papildo turimu mechanikos inžinerijos išsilavinimu ir žvilgsniu. Šis derinys teisinių paslaugų rinkoje yra tikrai unikalus ir leidžia mums į inovacijų apsaugą žiūrėti nestandartiniu kampu bei pasiūlyti klientams kūrybiškus sprendimus, kuriuos jie supranta ir labai vertina.

Sveikiname savo kolegas ir džiaugiamės kartu!