Grįžti
Naujienos 24 vasario, 2023

World Trademark Review 2023: „AAA Law“ išlaiko lyderės poziciją Baltijos šalyse

Pasaulyje pripažintas leidinys „World Trademark Review“ paskelbė 2023-ųjų metų reitingus ir dar kartą pripažino „AAA Law“ lydere („GOLD“ kategorija) Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Reitinguose akcentuojama, kad „AAA Law“ yra „ilgametė lyderė Lietuvos rinkoje, turinti ilgametę patirtį, gilų ir įvairiapusį ekspertų kolektyvą bei padalinius Baltijos šalyse“. Ji taip pat veikia visame pasaulyje ir teikia mums išskirtines prekių ženklų priežiūros paslaugas. Mūsų nuomone, jie yra profesionalūs, dėmesingi, reaguojantys, patikimi ir puikūs partneriai“.

Taip pat norime pasidžiaugti, kad mūsų partnerės, Europos patentinės patikėtinės Aušra Pakėnienė, Otilija Klimaitienė bei advokatas dr. Mantas Rimkevičius taip pat buvo atrinkti kaip individualiai rekomenduojami asmenys.

Pasak vieno šaltinio, „Aušra Pakėnienė yra prekių ženklų departamento vadovė, apibūdinama kaip išmintinga patarėja, padedanti įmonėms apsisaugoti ir sukurti galimybes plėstis į naujas rinkas. Pavyzdžiui, vienas paskutinių jos darbų – pagalba „CC Learning“ registruojant ES multimedijos ženklą, sudarytą iš garso ir vaizdo turinio, skirtą naudoti internetinėse platformose. „CC Learning“ yra ne tik vienas iš nedaugelio pretendentų, sėkmingai užregistravusių multimedijos prekių ženklą Europos Sąjungoje, bet ir pirmasis iš Lietuvos“.

Kitas šaltinis teigia, kad: „Otilija Klimaitienė, daugelio prekių ženklų strategė, taip pat yra puikiai vertinama komandos narė, sukaupusi daugiau nei 35 metų patirtį“.

Apie reitingus

„World Trademark Review“ yra unikalus vadovas, kuriame nurodomi geriausi prekių ženklų profesionalai pagrindinėse jurisdikcijose visame pasaulyje. Dėmesys skiriamas prekių ženklų praktikai – šis žinynas yra pirminis šaltinis tiems, kurie ieško pasaulinės klasės teisinės patirties prekių ženklų srityje. Siekdami gauti rezultatus, žinyno darbuotojai atlieka išsamų kokybinio tyrimo projektą, siekdami nustatyti įmones ir asmenis, kurie laikomi išskirtiniais šioje praktikos srityje. Nustatant pirmaujančias įmones, yra atsižvelgiama į tokius veiksnius kaip kompetencijos gilumas, buvimas rinkoje ir darbų mastas, taip pat į teigiamus kolegų ir klientų atsiliepimus.

Daugiau apie reitingus.