Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Būdami ištikimi sau, išliekame ištikimi jums

Mums svarbus pasitikėjimu paremtas bendradarbiavimas. Tad sprendimus modeliuojame galvodami apie tai, kas tinkamiausia jums.

30 m.
patirtis
rinkoje

Mus vienija atvira, darni ir savo darbui atsidavusi komanda, kurios vertybės jau dešimtmečius išlieka nepakitę. Atstovaudami klientams mes neieškome lengviausio kelio, o atrandame tą, kuris geriausiai tinka jums. Taip dirbame dėl savo įsitikinimo, jog mūsų ir klientų tikslai yra bendri, o jų siekiame būdami atviri, puoselėdami žmogišką tarpusavio ryšį ir pagarbą vieni kitiems.

40 teisės profesionalų ir patentinių patikėtinių komanda Baltijos šalyse
Lyderystė nišinėse verslo ir intelektinės nuosavybės teisės srityse
Asmeniškas ir nuoširdus įsigilinimas į kylančius verslo iššūkius

Istoriniai momentai

1992 m.
Istorijos pradžia

Sukūręs sėkmingą advokato karjerą JAV, Marius Jakulis Jason sugrįžta į Lietuvą bei, norėdamas dalintis sukauptomis ekspertinėmis žiniomis, įkuria teisinių paslaugų bendrovę „A.A.A. Baltic Service Company“. Tai buvo pirmoji Lietuvoje specializuota kontora, orientuota į intelektinės nuosavybės paslaugų vystymą šalyje, o jos steigėjas vienas iš 7 pirmųjų Lietuvos patentinių patikėtinių.

1992 m.
Pirma tarptautinė narystė

Tik pradėjusi veiklą, bendrovė tampa pirmąja „International Trademark Association“ (INTA) asociacijos nare iš Lietuvos, taip įtvirtindama savo išskirtines profesines žinias intelektinės nuosavybės ir prekių ženklų reguliavimo srityje.

1993 m.
Teisinės aplinkos formavimas

Lietuvos verslo aplinkoje intelektinės nuosavybės teisė dar tik formuojasi ir sparčiai keičiasi šaliai atgavus nepriklausomybę. Prisijungę prie „International Association for the Protection of Intellectual Property“ (AIPPI) asociacijos, čia semiamės užsienyje pasiteisinusios IP reguliavimo praktikos žinių ir jomis prisidedame prie pažangaus reguliavimo formavimo Lietuvoje.

1994 m.
Veiklos plėtra

Augame kaip komanda ir plečiamės Baltijos šalyse, pradėdami partnerystę su specialistų komandomis Latvijoje bei Estijoje.

1995 m.
Tarptautinis pripažinimas

Kontora pirmą kartą įtraukiama į tarptautinio žinyno „Managing Intellectual Property“ reitingus ir sulaukia įvertinimo už kompetenciją intelektinės nuosavybės srityje. Šiandien kontoros ekspertines žinias šioje ir kitose teisės srityse kasmet patvirtina ir kiti tarptautiniai teisės žinynai: „The Legal 500“, „Chambers & Partners”, „World Trademark Review“, „IP Stars“, „IP Handbook“.

2004 m.
Gilėjančios kompetencijos

Giedrei Domkutei išlaikius advokatų kvalifikacinį egzaminą ir tapus advokate, įkuriama advokatų kontora. Tampame dar patikimesniais savo klientų partneriais sprendžiant teisinius iššūkius. Įgyjame išskirtinumą Baltijos šalių rinkoje keturiems profesionalams – Mariui Jakuliui Janson, Otilijai Klimaitienei, Jurgai Petniūnaitei ir Aušrai Pakėnienei – tapus Europos patentiniais patikėtiniais. Plėsdami veiklą, pradedame teikti komercinės teisės paslaugas ir į partnerių gretas paaukštiname keturias IP ir teisės profesionales.

2014
Proveržio metai

Pokyčių virtinę vainikuoja ir naujas pavadinimas bei įvaizdis – nuo tada veikiame  „AAA Law“ vardu.

2016 m.
Baltijos šalis apimanti partnerystė

Iki tol paslaugas kaimyninėje šalyje teikusi kartu su partneriais, „AAA Law“ įsigijo Latvijos teisinių paslaugų įmonę „Pētersona patents“. Nuo tada teikiame IP ir teisines paslaugas visose Baltijos šalyse.

2017 m.
25 m. veiklos sukaktis

Kontora minėjo 25-ąją veiklos sukaktį. Tuomet buvome didžiausia Patentinių patikėtinių komanda Lietuvoje.

2018 m.
Stiprėja partnerių komanda

Partnerės Aušra Pakėnienė ir Jurga Petniūnaitė pirmosios Lietuvoje baigia tarptautines Europos patentų tarnybos organizuojamas studijas bei, išlaikiusios kvalifikacinį egzaminą, papildo Europos patentinių patikėtinių komandoje gretas.

2019 m.
Dar daugiau tarptautiškumo

Kolegė Shannon K. Stauffer išlaikiusi egzaminą tampa JAV patentų agente taip praplėsdama kontoros tarptautinių paslaugų spektrą.

2022 m.
Naujas impulsas augimui

Švenčiame 30-metį ir atsinaujiname. Peržiūrime savo strateginius tikslus ir planuojame tvarią plėtrą.