Grįžti
Naujienos 2 kovo, 2022

AAA Law palaiko Ukrainą ir jos žmones

Palaikome Ukrainą ir jos žmones! AAA Law advokatų kontora nusprendė paaukoti su Ukrainos tragedija dirbančioms organizacijoms dalį biudžeto, kuris buvo numatytas ir skirtas organizacijos 30-mečio gimtadienio šventei. Džiaugiamės, kad kontoroje turime žmonių, pageidaujančių prisidėti ir savo asmeninėmis lėšomis bei iniciatyvomis.

AAA Law vadovaujanti partnerė Giedrė Domkutė atkreipia dėmesį, kad tokios tragedijos akivaizdoje palaikymo reikia ir komandos žmonėms. Todėl lygiagrečiai ėmėmės iniciatyvos ir:

  1. Pasikvietėme karo psichologą. Norime savo žmonėms pasiūlyti profesionalią informaciją ir žinias, kaip toliau gyventi su šia tema. Kaip kiekvienas galime padėti sau, savo kolegai ar klientui tokioje krizinėje ir netipinėje situacijoje?
  2. Pasiūlėme savo komandai kontoros sąskaita sudalyvauti pirmosios pagalbos kursuose ir/arba ginklo savigynai naudojimo kursuose. Abu pasiūlymai sulaukė didelio susidomėjimo ir pritarimo;
  3. Remiame savanorystę ir suteikiame galimybę savo komandos žmonėms tai derinti su darbo laiku. AAA Law mes turime ir Raudonasis Kryžius organizacijos senbuvių, ir naujais savanoriais užsiregistravusių komandos narių. Didžiuojamės jais!

Viliamės ir tikime, kad visų mūsų bendromis pastangomis karas greitai baigsis, o kalti asmenys bus patraukti atsakomybėn pagal tarptautinę baudžiamąją teisę.