Grįžti
Naujienos 27 spalio, 2022

AAA Law švenčia 30 metų veiklos jubiliejų ir atsinaujina

Šiais metais AAA Law mini savo veiklos 30-ies metų sukaktį!

Esame dėkingi savo klientams, kurie pasirinko mus kaip savo partnerius teisiniais ir intelektinės nuosavybės klausimais. Tik dėl klientų mums patikėtų užduočių, projektų ir kuriamų inovacijų mes patys augame ir judame kartu į priekį. Taip pat tariame AČIŪ partneriams ir kolegoms, kad kuriate AAA Law kartu – kantriai, palaikančiai, nuoširdžiai.

2022-ieji žymi svarbią mūsų veiklos sukaktį, tačiau tuo pačiu turime pripažinti, kad tai yra sunkus laikotarpis mums visiems. Dvejus metus gyvenome pandemijos gniaužtuose, o šiuo metu vyksta karas Ukrainoje, kuris palietė mus visus.

Mes pasirinkome dalį savo 30-ojo gimtadienio fondo lėšų skirti Ukrainai ir nerengti gimtadienio šventės. Vietoje to, mes kruopščiai dirbome kurdami naują prekės ženklą ir tobulindami savo procesus, ką ir norėtume šiandien JUMS visiems pristatyti.

Naujasis prekės ženklas atspindi mūsų profesinį meistriškumą, novatorišką ir apgalvotą požiūrį, paslaugų spektrą visose Baltijos šalyse bei tris esminius AAA Law ramsčius: komandą, klientus ir ne mažiau svarbius sprendimus. Šilta ir ryški mūsų prekės ženklo spalvų paletė perteikia nuoširdų mūsų asmeninį atsidavimą, stiprias profesines žinias ir taiklius sprendimus.

Judame toliau į priekį su šūkiu „STANDING Y+OUR GROUND“. Tai atspindi MŪSŲ gilias profesines vertybes bei tai, kad JŪSŲ vertybės ir tikslai mums yra lygiai taip pat svarbūs. Mes neieškome lengviausio kelio, nes randame tinkamiausią spendimą JUMS. Būtent todėl jau 30 metų esame tvirtai įsišakniję teisinių paslaugų rinkoje bei esame visada pasiruošę pastovėti ir už JUS.

Norėdami pažymėti šį svarbų AAA Law momentą, pasodinkmedi.lt iniciatyvai skyrėme lėšų pasodinti 210 medžių saugomame miške, kuris niekada nebus iškirstas.
Tikimės, kad jie įsišaknys ir augs tvirti, kaip ir mūsų ligšiolinė partnerystė su visais JUMIS – klientais, partneriais, kolegomis.

Prašome atkreipti dėmesį, kad nuo 2022-10-27 keičiasi visos AAA Law komandos el. pašto adresai: iš [V.Pavarde@aaalaw.EU] į [V.Pavarde@aaalaw.LT]. Būtume dėkingi, jeigu naujuosius mūsų el. pašto adresus įtrauktumėte į savo el. pašto adresų knygelę ir jie būtų atpažįstami Jūsų IT sistemų.

Truly Yours,
AAA Law komanda