Grįžti
Naujienos 25 balandžio, 2023

Dar vieni metai – dar vienas „AAA Law“ pakilimas „Legal 500“ reitinge [legal500.com]

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Legal 500 šiais metais mus vėl pripažino aukščiausio lygio advokatų kontora Lietuvoje. Didžiuojamės, kad šiai metais gavome aukštesnius reitingus nei pernai.

„AAA Law buvo“ įvertinta keliose praktikos srityse, įskaitant intelektinę nuosavybę (Tier 1), TMT (Tier 2), nekilnojamąjį turtą ir statybą (Tier 3) ir ginčų sprendimą (Tier 4).

Mūsų intelektinės nuosavybės praktika sulaukė didžiausio Legal 500 įvertinimo: „intelektinė nuosavybė yra „AAA Law“ pirminė praktika, įmonė dalyvauja daugelio garsių tarptautinių prekių ženklų ginčuose ir registracijose, licencijavimo klausimuose. Komandai kartu vadovauja Giedrė Domkutė, Aušra Pakėnienė ir Jurga Petniūnaitė – kiekviena praktikos vadovė turi daugiau nei 20 metų patirties patentų apsaugos ir intelektinės nuosavybės sutarčių srityse, dirbant tiek nacionaliniu, tiek Europos teismų lygiu. Taip pat svarbios įmonėje yra asocijuotos partnerės – Justina Nikė, aktyviai dalyvaujanti prekių ženklų licencijavimo ir franšizės projektuose, bei IN pažeidimų specialistė Vilma Dauskurdienė“.

Pasak mūsų klientų: „jie dirba pagal kliento poreikius ir neapmokestina už kiekvieną klausimą ar atsakymą. Jie pateikia atsiliepimus ir pasiūlymus, galvoja kelis žingsnius į priekį. Jaučiau, kad jų komanda yra mūsų įmonės dalis ir jie tikrai rūpinasi mūsų interesais“.

TMT grupė taip pat buvo gerai apibūdinta ir įvertinta: „reklama, rinkodara ir komunikacija yra pagrindinės „AAA Law“ TMT praktikos stiprybės sritys. Komandai vadovauja Justina Nikė, patyrusi patarėja rinkodaros, licencijavimo, franšizės ir platinimo klausimais. Įmonė turi labai stiprią IN praktiką, su tuo yra susijusi ir TMT komandos sritis – teikia pagalbą prekės ženklo kūrimo, elektroninės prekybos ir duomenų apsaugos srityse“.

„AAA Law“ turi stiprią nekilnojamojo turto praktikos grupę, kuri: „ne tik reguliariai padeda investiciniams nekilnojamojo turto fondams ir vystytojams atlikti teisinį auditą, bet ir dalyvavo ginčuose dėl nuomos klausimų Lietuvos Aukščiausiajame Teisme bei siūlo profesionalias paslaugas su studentų apgyvendinimu susijusiuose teisiniuose klausimuose“.

Įmonės ginčų sprendimo grupė buvo įvertinta už pritraukimą: „daug stambių tarptautinių klientų sprendžiant jautrius prekybos ginčus“.

Be mūsų praktikos sričių reitingų, vadovaujanti partnerė Giedrė Domkutė ir Europos patentinė patikėtinė Aušra Pakėnienė taip pat buvo atskirai paminėtos kaip „Leading Individuals“ savo srityse.

Mūsų komanda didžiuojasi, kad „AAA Law“ yra pripažinta Legal 500 ir išrinkta tarp geriausių advokatų kontorų Lietuvoje. Tikime, kad šie reitingai atspindi mūsų nuolatinį ir nuoširdų atsidavimą savo ir klientų vertybėms, mūsų gilias žinias nišinėse teisės srityse ir talentingų bei atsidavusių ekspertų komandą.

Apie reitingus: Legal 500 yra pagrindinis teisininko profesijos gidas, kuriame pateikiami išsamūs viso pasaulio advokatų kontorų reitingai. Reitingai yra pagrįsti griežtu tyrimo procesu, kuris apima interviu su klientais, kolegų atsiliepimus ir kiekvienos įmonės praktikos sričių analizę, industrijos dėmesį ir geografinį pasiekiamumą. Advokatų kontoroms vieta Legal 500 reitinge yra reikšmingas pasiekimas, parodantis jos patirtį ir reputaciją atitinkamose srityse.

Norėtume padėkoti savo klientams už nuolatinį palaikymą ir pasitikėjimą mūsų įmone bei tikimės, kad ir toliau galėsime juos aptarnauti su aukščiausio lygio profesionalumu ir kompetencija.

Daugiau: https://www.legal500.com/c/lithuania/