Grįžti
Naujienos 24 kovo, 2022

Chambers Europe 2022: AAA Law išlaiko lyderės poziciją intelektinės nuosavybės srityje

Džiaugiamės, kad AAA Law advokatų kontora tarptautinio teisinio žinyno „Chambers Europe“ 2022 reitinguose įvertinta aukščiausiu – „Band 1“ – įvertinimu intelektinės nuosavybės srityje.

Reitinguose pažymėta, kad AAA Law advokatų kontora yra rinkos lyderė intelektinės nuosavybės srityje ir yra ypatingai vertinama už savo ekspertines kompetencijas prekių ženklų, dizaino ir autorių teisės kategorijose. Mūsų komanda taip pat įvertinta ir pastebėta už savo įgūdžius bei patirtį franšizės srityje, bylose dėl domenų vardų, o taip pat bendruose intelektinės nuosavybės portfelio valdymo klausimuose.

„Chambers Europe“ 2022 reitinguose įtraukti bei atskirai pažymėti ir du mūsų ekspertai.

Partnerė, patentinė patikėtinė Otilija Klimaitienė „Chambers Europe“ 2022 reitinguose įvertinta už išskirtinę patirtį intelektinės nuosavybės sektoriuje ir ryškius pasiekimus prekių ženklų ir patentų srityje. Mūsų klientai Otiliją vertina kaip ekspertę, kuri yra „labai gerbiama intelektinės nuosavybės bendruomenėje čia, Lietuvoje“.

Žinynas taip pat įvertino ir advokato dr. Manto Rimkevičiaus prisijungimą prie AAA Law komandos 2021 metais. Mantas praktikuoja ir klientų yra vertinamas už intelektinės nuosavybės teisės žinias, ypač persidengiančias su vaistų, telekomunikacijų, maisto ir gėrimų sektoriais.

„Chambers Europe“ – Londone veikianti ir išskirtinai teisinių paslaugų sektorių analizuojanti agentūra. Tyrimus šioje agentūroje vykdo per 200 analitikų, o jų darbo laukas apima apie 200 skirtingų jurisdikcijų. Tyrimai atliekami kasmet, surenkant šimtus tūkstančių atsiliepimų iš klientų, kurių dauguma – išsamus, individualus interviu telefonu arba el. paštu.

Daugiau apie 2022 m. reitingus žr. čia.