Grįžti
Naujienos 28 balandžio, 2022

„Legal 500“ reitingai: esame įvertinti intelektinės nuosavybės, TMT, nekilnojamojo turto ir statybų, ginčų sprendimo srityse

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad 2022-ųjų teisinio žinyno „Legal 500“ reitinguose AAA Law advokatų kontora gavo aukščiausius įvertinimus keturiose srityse:

  • Intelektinės nuosavybės (1 vieta);
  • Telekomunikacijų, žiniasklaidos ir technologijų (TMT) (2 vieta);
  • Nekilnojamojo turto ir statybų (3 vieta);
  • Ginčų sprendimo (5 vieta).

Didžiuojamės savo komanda, kuri TMT bei nekilnojamojo turto bei statybų srityse pagerino savo pozicijas, lyginant su praėjusiais metais.

Atskiroje „Leading individuals“ kategorijoje buvo pažymėti ir trys mūsų ekspertai – vadovaujanti partnerė, advokatė Giedre Domkute, partnerė bei Europos patentinė patikėtinė Aušra Pakėniene, o taip pat ekspertas, advokatas dr. Mantas Rimkevičius.

„Legal 500“ žinyne taip pat puikiai įvertinti ir kiti mūsų ekspertai – partneris, advokatas Jonas Sakalauskas, o taip pat asocijuota partnerė, advokatė Justina Nikė.

Apie „Legal 500“ reitingus:

„Legal 500“ yra 33 veiklos metus skaičiuojantis teisinis žinynas, kuris analizuoja ir tiria advokatų kontorų veiklą bei kompetencijas daugiau kaip 150 skirtingų jurisdikcijų. Šio teisinio žinyno naudojama analizės metodika apima kompleksą kriterijų, tačiau vienas iš esminių yra interviu su klientais bei jų asmeniniai atsiliepimai.

Esame dėkingi savo klientams, partneriams, kolegoms už darbą kartu ir puikius atsiliepimus bei įvertinimus. Pažadame nesustoti!

Plačiau skaitykite čia.