Grįžti
Naujienos 30 kovo, 2022

World Trademark Review 2022: AAA Law pirmauja intelektinės nuosavybės srityje

Pasaulyje pripažintas leidinys „World Trademark Review“ paskelbė 2022-ųjų vertinimus ir AAA Law advokatų kontorą įvardijo intelektinės nuosavybės srities lydere Lietuvoje.

Vertinimuose pažymėta, kad AAA Law yra „viena geriausių šalyje, <…> išskirtinai stipri komanda, pritraukianti vienus įdomiausių ir sudėtingiausių darbų regione. Puikūs rezultatai pasiekiami ne tik sklandžiai bendradarbiaujant įvairiems verslo advokatų kontoros padaliniams, bet ir veiksmingai dirbant su Rygos ir Talino biurais“.

Džiaugiamės, kad individualiai buvo įvertinti ir keturi AAA Law ekspertai. Įkūrėjas ir vyresnysis partneris Marius Jakulis Jason  buvo pažymėtas už gebėjimą dirbti intelektinės nuosavybės ir verslo teisės sankirtoje. Partnerė, patentinė patikėtinė Otilija Klimaitienė apibūdinta kaip gebanti rasti optimalius intelektinės nuosavybės portfelio valdymo ir strategijos sprendimus. Partnerė, patentinė patikėtinė Aušra Pakėnienė apibūdinta kaip visomis jėgomis kovojanti už klientų interesus, atstovaudama juos prieš Valstybinį patentų biurą, EUIPO ir vietinius teismus. Naujausias komandos laimėjimas – advokato Manto Rimkevičiaus prisijungimas: „aštraus, atviro bendravimo stiliaus ir greito mąstymo, Mantas yra vienas profesionaliausių teisininkų Baltijos šalyse“.

AAA Law asocijuoti partneriai Baltijos šalyse – Petersona Patents – AAA Law (Latvijoje) ir AAA Legal Services (Estijoje) taip pat buvo pripažinti tarp intelektinės nuosavybės lyderių šiose šalyse, o jų atstovai – Kristine Ostrovska, Almar Sehver,  Mikas Miniotas ir Ingrid Matsina išskirti kaip savo srities ekspertai.

Daugiau apie reitingus skaitykite World Trademark Review.